Jak osiągnąć równomierną bazę w makijażu?

Aby osiągnąć równomierną bazę nie wykorzystując kilku warstw podkładu, spróbuj delikatnego kremu do makijażu. Przy użyciu właściwego pędzelka do podkładu zaaplikuj krem poczynając od środka twarzy i przechodząc na zewnątrz. Ta metodyka będzie wskazana, w sytuacji gdy masz predyspozycję do robienia błedów w tym temacie, a ponadto kosmetyk będzie się naturalnie rozpraszał, w momencie kiedy przejdziesz do krawędzi twarzy. W kolejnym etapie zastosuj szczyptę korektora pod oczy a również na powieki niedaleko linii rzęs. Krem będzie funkcjonował jako podkład a także ułatwi podtrzymać makijaż.

Kosmetyki do ust są niezastąpione w każdym zestawie makijażystki i powinny być też w twoim. Oto trzy, jakich potrzebujesz: ołówek do ust, który ma ten sam odcień co twoja pomadka. Sporządź wyraziste linie bądź wypełnij całe usta konturówką przed nałożeniem warstwy szminki, żeby kolor pozostawał dłużej. Ołówek , który będzie pasować do naturalnego odcienia ust. Zastosuj owego koloru konturówki, ażeby konturować linię tuż za twoimi ustami, aby otrzymać przyciągający wygląd. Ołówek o jeden cień intensywniejszy niż twoja naturalna szminka. Tego typu pomadki mogą wkomponować się w twój kolor skóry, powodując, że usta wydają się znikać. Popraw wargi za pomocą tej konturówki, przed tym gdy użyjesz szminkę, żeby otrzymać większą definicję.

Potrzebujesz makijażu okolicznościowego? Sprawdź ofertę wizażystki z Wrocławia – http://makeup.panienski-na-plus.co.pl/

Jesteśmy zdania, że w przypadku makijażu ślubnego zdecydowanie lepiej wybrać usługę profesjonalnej wizażystki. Gdy już wybierzesz pożądaną specjalistkę, wówczas bezwzględnie od razu zadzwoń do niej i umów się na dogodny dla Ciebie termin. Tego typu kwestie dobrze jest urządzać z długim wyprzedzeniem, aby dalej nie niepokoić się tym. A kiedy dobrze jest zaklepać termin? Choćby z kilkumiesięcznym wyprzedzeniem!

W makijażu największą uwagę powinno skupić się na oczach. To one najbardziej przykuwają uwagę! Jeżeli mamy taką opcję, korzystajmy z tego, żeby je prawidłowo prezentować. W jaki sposób to osiągnąć? Za pomocą specjalnego pędzelka do cieni, zastosuj wybrany cień, nad linią rzęs od zewnętrznego kąta w kierunku wewnętrznym, stosując go trochę ponad zagięcie, a w dalszej części przechodząc pod dolną linią rzęs. Wykorzystaj więcej cienia, w momencie gdy będziesz potrzebować rzeczywiście mocno wyeksponowanego oka. Wskazane jest używanie czarnego eyelinera tylko wtedy, gdy masz ciemniejszy odcień skóry, inaczej kończy się to dość surowym wyglądem. Jeśli masz jaśniejszy odcień skóry, najlepiej trzymać się brązowych wkładek. Czarny nie będzie odpowiedni, jeśli masz blond włosy i niebieskie oczy.

 

Dane kontaktowe do wizażystki prowadzącej szkolenia z wizażu.

Wiele starszych kobiet nadal używa tego samego podkładu, z którego korzystały 10 lat temu. Jednak twoja skóra zmienia się co roku i sezonowo, więc twoja baza powinna również. W miesiącach zimowych może być potrzebna kremowa formuła dla dodatkowej wilgoci. W miesiącach letnich możesz zauważyć, że twoja skóra staje się oleista, a zabarwiony krem nawilżający będzie dużo lepszy dla Twojej skóry. Wiele podkładów jest również sformułowanych z myślą o dojrzałej skórze.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s